Eiropas sporta nedēļa arī Stendē

Eiropas Sporta nedēļa Latvijā un visā Eiropā notiek jau trešo gadu, šogad tā norisinās no 23. līdz 30. septembrim un tās mērķis – mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīvākiem

Sports vieno! Tā ir šī gada Sporta nedēļas devīze.

Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrā VFS pirmsskolas vecuma bērniem Sporta nedēļas pasākums notika 25.septembrī, kurā bērni sportoja kopā ar vecākiem. Pēc iesildīšanās vingrojumiem visiem kopā, sportotāji tika sadalīti 2 grupās un sacensības veiklības stafetēs varēja sākties ar lielu aizrautību un jautrību. Pēc sacensībām visi bērni tika apbalvoti ar nelielām saldām balvām.

Savukārt Talsu sporta skolas Stendes florbola nodaļas 1. – 4. klašu un atsevišķi 5. – 9.klašu jaunie florbolisti 27.septembrī, pateicoties saulainajam laikam, sportoja brīvā dabā kopā ar vecākiem. Bērni ar vecākiem veica šķēršļu joslu ar dažādiem vingrinājumiem. Pasākuma laikā sportisti skrienot un soļojot pieveica 60950 m garu distanci, pa ceļam stiprinot ķermeņa muskulatūru 14220 reizes. Kopā pasākumā piedalījās 50 bērni un 18 pieaugušie.

Pēc katra apļa veikšanas, bērni saņēma mazas, saldas balviņas. Tas arī bija stimuls censties ātrāk skriet, tālāk lekt, precīzāk izpildīt vingrojumus ar pildbumbu un uz koordinācijas trepēm, izpildīt spēka vingrinājumus visām muskuļu grupām. Sporta skolas Stendes grupas florbolisti ar katru gadu kļūst prasmīgāki ne vien piedaloties sacensībās Latvijas mērogā, bet arī pilnveido savas sportiskās iemaņas citos sporta veidos.

Talsu sporta skolas VFS un florbola trenere Natālija Joničenko visu bērnu un vecāku vārdā pateicas Stendes veikalam “Top” par dāvātiem saldumiem.

Aina Cebure

Sporta centra administratore

 

Saistītās ziņas

Latvijas kauss Cross country

Dāvis Ciršs: “sajūtas ļoti labas, jo īpaši tāpēc, ka veiksmīgi iesākusies sezona” Aizvadītajā nedēļas nogalē, 26. jūnijā, Talsu novadā, Stendē, Ste...