Kopsavilkums par Pirms – Lieldienu sacensībām

 Pilsblīdenē – 9, Ķesterciemā – 5 MK Stende pārstāvji.
MX NC pirmais posms pulcē 215 sportistus. Daudz? Daudz gan.
MX A grupā Edgars V. – 20. no 24, MX C – Valtam 23-ais, Raivo – 33-ais rezultāts no 34.
MX D grupā Miķelis – 20., Edgars B. – 24-ais no 34.
MX E grupā Andris – 15., Gatis – 19-ais, Ēriks K. – 34-ais no 34.
Un Gustavs, piedzīvoja savas pirmās sacensības, pirmo starta barjeru, pirmo īsto satraukumu un – pat nebija pēdējais. Malacis.
Īstās emocijas var piedzīvot tikai esot klāt un izbaudot to visu pa īstam. Tāpēc šoreiz patiesākas tās sanāk no Ķesterciema. Tur mūsu pieci endūristi cīnījās ar smiltīm, ar putekļiem, ar milzu akmeņiem, ar koku saknēm un, protams, katrs ar sevi. Raivis 16-ais, Jānis – 9-ais Iesācēju klasē no 29. Guntars 7-ais, Einārs 9-ais no 10 Veterāniem (50+). Atis Hobiju (30+) klasē kāpa uz pjedestāla. 90 minūšu braucienā – 2.vieta.
Īsti pārsteigumi un prieki bija pirmdien. Motobraucēji no Somijas bija pieteikuši savu vizīti pie mums, bet – pārsteigums  un prieks par tik kuplo skaitu – gandrīz 40 sportisti. Puse mazo, puse lielo braucēju. Plus vēl mūsu puiši, kam bija interesanti paspēkoties ar citzemju amatieriem. Somu valodu nepārzinām, bet, skatoties, kā somu treneris mazajiem 65cc braucējiem demonstrēja pareizo stāju uz mocīša, visi saprata visu, jo runāja par pazīstamu lietu.
Kārtīgam treniņam netraucēja ne salīdzinoši cietā trase, ne puteklītis.
Treniņš tika pavadīts stingrā somu trenera uzraudzībā un šķīrāmies ar abpusēju PALDIES un – uz tikšanos nākošajā pavasarī .
Mēs gatavojamies uz nedēļas nogali LAČ 1.posmu Aizputē. Kāds sāks savu sezonu, kāds jau turpinās iesākto. Lai veicas!

Saistītās ziņas