Stendes bibliotēka

Dace Kalniete

Stendes bibliotēkas vadītāja

Tālrunis: +371 63274214

E-pasts: dace.kalniete@talsi.lv

Darba laiki:

Pirmdiena 10:00 – 18:00
Otrdiena     10:00 – 18:00
Trešdiena   10:00 – 18:00
Ceturtdiena 10:00 – 18:00
Piektdiena    10:00 – 18:00

 

Daina Caune

Bibliotekāre
Tālrunis: +371 63274214
Adrese: Dumpīšu iela 3 a, Stende, Talsu novads, LV – 3257

Darba laiks: Darba dienās 10.00 – 18.00; Sestdienās, svētdienās – slēgts.

Sniegtie pakalpojumi bibliotēkā:

  • Kopēšana
  • Skenēšana
  • Interneta izmantošana
  • Lasītavas pakalpojumi

BIBLIOTĒKĀ VAR ARĪ SAŅEMT KOPĒŠANAS, SKENĒŠANAS UN INTERNETA LASĪTAVAS PAKALPOJUMUS

2015.gads Stendes bibliotēkā

15.janvārī bija tikšanās ar Janitu Veinbergu. Uzzinājām , kas ir sapņu kolāžas, kā tās pareizi veidot, kā izvēlēties bildes, formulēt savas vēlmes. Atziņa pēc pasākuma „Es esmu sev kā cilvēks svarīgs, varu sapņot lielus sapņus un man ir tiesības ticēt, ka tie piepildīsies”.

 

Februārī lielākā izstāde veidota kopā ar „Kultūras Krātuves” pārzini Intu Ulmani. Šajā izstādē Janīnas Brāzmas koka, saknīšu skulptūru tēliem tika sameklētas atbildošas grāmatas, apraksti. Veidot šo izstādi bija ļoti interesanti, arī apmeklētājiem patika.

 

2014.gada pasākumi bibliotēkā

2014.gada februārī interesanta izstāde veltīta ziemas olimpiskajām Sočos. Stendenieks Valdis Indriks piedāvāja privāto filatēlijas kolekciju: markas, aploksnes , atklātnes, kuras veltītas katram ziemas sporta veidam, Soču talismaniem, olimpiskajam ciematam, katrai vietai, kur notiks sacensības, olimpiskās lāpas stafetei, Krievijas sporta leģendām. olimpiskajām spēlēm.

IMG_0553

 

17.februārī dāmu klubiņa „Efeja” tikšanās ar biedrības „Solveigas pārmaiņu centra” vadītāju Solveigu Maļecku. Tēma bija „Kā būt laimīgai, veselai? Kas ir pārmaiņu treniņi?”. Šajā tikšanās reizē mums pašām bija jāmēģina izprast sevi, vai mūsu dzīvē ir izvirzīti mērķi, tiem jābūt vērstiem uz sevi un vizualizētiem, konkrētiem, zīmējām katrs savu dzīves riteni. Vadītāja stāstīja par to, ka katra mūsu doma izpaužas ar sekām, doma materializējas, katram vārdam ir liels spēks, tādēļ par to ir jāpiedomā ikdienas dzīvē. Atziņa: sevi ir jāmīl, jo otra tāda nav!

IMG_0567

 

Martā varēja apskatīt  „Pie pleca plecs” ceļojošo  izstādi no Talsu novada muzeja  par Atmodas laiku, Latvijas Tautas fronti . Atklāšanas pasākumā par tā laika notikumiem stāstīja muzeja darbiniece Inese Vempere. Piedalījās Stendes skolas vecāko klašu skolnieki, skolotāji, stendenieki. Apmeklētājiem bija jāsaliek trīs puzles par Atmodas laiku.

 IMG_0566

IMG_0602

Aprīlī  – Aivara Lācarusa fotoizstāde „Solīts”- 44 krāsainas fotogrāfijas. Tiekoties ar autoru uzzinājām kā sākusies aizraušanās ar fotografēšanu un izstādē izlikto bilžu rašanās vēstures faktiem.

IMG_0602

25.martā tikšanās ar rokdarbnieci, kulināri, grāmatu autori Sandru Kalnieti. Šajā reizē par politiku nerunājām, bet tikai par S. Kalnietes hobijiem, rakstīšanu, interesantiem notikumiem, kurioziem dzīvē.

 IMG_0650

Picture+303 (Medium)

Maijā dāmu klubiņš tikās ar mākslas terapijas speciālisti Andu Lasi. Uzzinājām kādi ir mākslas terapijas virzieni, kas ir krāsu terapija, izteicām ar zīmēšanu  savas emocijas. 

IMG_0721