Latvijas čempionāta 4.posms

LAČ 4.posmu, kuru organizēja Māris Miezītis ar savu komandu, esam laimīgi pārdzīvojuši. Viņa 23-gadīgo organizēšanas pieredzi varēja just ik uz soļa, varam tik apbrīnot šīsreizes komandas darbu. Kā teica Fodža: “Cilvēks, kas dzīvo trasē un pa retam nakšņo mājās”. 😄
 Jaunzemnieku trasē cīņā devās mūsu “nopietnākais gals” – 55+ klasē Jānis, Andris, Ritvars; 50+ klasē Guntars; 40+ klasē Miķelis un 30+ klasē Madars. Saules apspīdēti, zaļspārnainā ciemiņa apmeklēti, putekļu netraucēti (nu pavisam nedaudz😉) visi seši godam cīnījās ļoti garajos trases labirintos. Alojas trases aplis ir daudz garāks kā ierasts. Pat ātrākajam braucējam tas prasīja apmēram 2:17 min, vidēji tas bija ap 2:30 min. Braucienā sanāca veikt 7-8 apļus.
Rezultāti katram savi, tāpat arī secinājumi un pārdomas. Augustā nav nevienas brīvas nedēļas nogales  no motokrosa😲. Ķegums, Madona, Staicele, Saldus, tam visam vēl nedēļas vidū Jaunmārupe, Lietuvas kolēģi arī aicina. Lai mums aktīvs augusts! Sekojam info un – tiekamies trasē 🤗!

Saistītās ziņas