Sacensības Jaunpils mototrasē

175… tie, kam benzīns asinīs un sirds straujāk sāk pukstēt, sēžot moča mugurā, 22.jūnijā pulcējās Jaunpils mototrasē. Varam tik iedomāties, cik darba stundu un roku tika ieguldīts pasākuma organizēšanā, jo nedēļu pirms tik drusku no tā visa varēja nojaust. Paldies organizatoriem par to🤗.
Nacionālā kausa, jau 4.posms, Līgo noskaņās. Vēl Ķegums, Madona un, ja visas zvaigznes būs labvēlīgas, arī Stendē.
Mūsējie, pēc kvalifikācijas, skaisti sadalās – D grupā Jānis(arī mums viens no daudzajiem šodien pieminētajiem Jāņiem), Andris, Edgars, C grupā – Guntars, Raivis, Gatis, B grupā – Miķelis. Gustavam un Raivim diena beidzas ātrāk, reizēm tā gadās, arī ar to jāmāk sadzīvot 🤗. Labi, ka savējie apkārt.
Prieks par Jāni, kas otrā brauciena startā nopelnīja “holeshot”.
Katram savi prieki, savas mazās uzvaras, savi pārdzīvojumi. Viens priecājas par irdeno segumu, citam labāks “sniegums” jau padangātajā trasē. Vienam izdevies starts, citam lielisks sanācis lēciens. Vēl kāds apmierināts pilnīgi ar visu “dienas sniegumu”. Līgo kausi sadalīti, sekojam tālākajam.

Saistītās ziņas

Stendes pilsētas svētku sporta diena

1.augustā Stendes pilsētas svētkos pilsētas sporta laukumā norisinājās sporta diena. Komandas varēja sacensties 3 sporta disciplīnās- basketbolā, vole...

Uzņēmēju dienas aicina!

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Ventspils pilsētu aicina uzņēmējus pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienas Kurzemē 2020”...