Motokrosa draugu brīvdienas

Īsti motokrosa draugi šīs brīvdienas (27.-28.aprīli) pavadīja Aizputē. LAČ 1.posms un LČ 1.posms nu jau ir vēsture. Visi mūsu braucēji sestdienas sacensībās sadalījušies, lai katrā no braucieniem varētu turēt īkšķus par MK Stende.
Cepuri nost šodien Raivja priekšā. Viņš noteikti mūsu šodienas varonis.  Pat ne braukšanas, bet tieši attieksmes ziņā. Likās, viss jau galā, pat pa īstam nesācies, bet – pacietība, neatlaidība un – otrais brauciens bija😄.
Arī Valts pierādīja, ka motokrosā rūda raksturu🤗 un tik viegli nepadodas.
Prieks par visiem divpadsmit braucējiem. Saule sildīja, diena gara, dalībnieku daudz… Rezultatīvākais šodien bija Edgars V., 14+ klasē izcīnot otro vietu.
Svētdien, savukārt, trasē spēkus pārbaudīja mūsu blakusvāģa ekipāža #115 Kaspars / Mārcis, piedaloties Aizputes novada balvas izcīņā. Viņiem LAČ 1.posms sāksies tikai 18.maijā Alojā, kur startam gatavojas arī “mazais” #115 – Viesturs /Artūrs, četru un piecu gadu jauni sportisti.
Skaidrs ir tik tas, ka jāstrādā vēl daudz un sezona taču tik tikko sākusies.

Saistītās ziņas

Augusta pasākumi Stendē

02.-03.08. Stendes pilsētas un sporta svētki Stendes estrādē, tautas namā un sporta laukumā 02.08. 20.30  Vārves amatierteātris Monika Z...

Augusta izstādes

Stendes tautas namā Visu mēnesi                 "Smarža un mīlestība" (atklāšana un tikšanās ar smaržu pudelīšu kolekcijas   īpašnieci Agru Rikardi...