Motosporta spēles

Sestdien pēc vairāk kā sešu stundu motoru rūkoņas mūsu trasē, viss pieklusis un varam nedaudz atskatīties uz  padarīto.
Tas viss radās no pavisam nevainīgas, mazas domiņas, kā izklaidēt foršos džekus – motosportistus. Un, re – pasākums veselai dienai.
Kā mums izdevās mūsu iecerētās MK Stende MOTOSPORTA SPĒLES vai kā mēs jau dēvējam MOTO DAUDZCĪŅA?
Šoreiz cīņas piedāvājām četros testos – motokrosa, enduro, veiklības, spēka testos. Ja “plikais” motokross kādam šķita garlaicīgs, “sauss”, tad – sākoties enduro, veiklības testam, tas piedeva asumu. Arī par ceturto (spēka) testu, kas bija riepas ripināšana un zābaka mešana, daudzi pasmīkņāja un neuztvēra nopietni, bet, apkopojot rezultātus, daudzi priecājās par šiem punktiem. Tie pat izšķīra uzvarētāju 😬. Paldies visiem, kas ieradās – tuvākiem, tālākiem. Paldies visiem, kas izteica vērtējumu par šodienu, arī idejas priekšdienām, to noteikti ņemsim vērā.
Secinājums ir viens – šis ir kas jauns, aizraujošs un, noteikti, pilnveidojams pasākums, jau kā nopietna sacensība.
Paldies medmāsiņai Ingai, paldies tiesnešu brigādei, paldies Kitijai (bildes būšot pavisam drīz), paldies Mārtiņam par “labo troksni” (visi, visu dzirdēja), paldies Jānim un ZS Priednieki par pudienvakariņu zupu, paldies mūsu kluba puišiem, kas atbalstīja kuplā skaitā, gan braucot, gan tiesājot. Pieredzi guvām visi. Šim pasākumam turpinājums sekos… Bet pārējiem iesakām pavērot kalendāru – 28. septembrī un 12.oktobrī visi ceļi vedīs uz Stendes mototrasi😲.

Saistītās ziņas