Pludmales volejbola 3.,4. un 5.posma sacensības

12.jūlijā notika 3.posms Stendes SC kausa izcīņa pludmales volejbolā 2 pret 2. Trešajā posmā 3.vietu izcīnīja Roberts Grīnvalds un Mārtiņš Blumbergs. 2.vietā ierindojās Kalvis Liepa un Eduards Blumbahs. 1.vietu izcīnīja Mārtiņš Ķīvičš un Kristaps Dauksts. Paldies visiem, kas piedalījās! Kopvērtējumā pirmo dalīto vietu pēc 3 posmiem ar 26 punktiem ieņem Roberts Grīnvalds un Kristaps Dauksts. Trešo vietu ar 24 punktiem ieņem Kalvis Liepa. Ceturtā vietā ar 23 punktiem Mārtiņš Ķīvičš, piektā vietā Māris Grīnvalds ar 15 punktiem.

26.jūlijā norisinājās 4.posms Stendes SC kausa izcīņa pludmales volejbolā 2 pret 2. Par uzvarētājiem kļuva Mārtiņš Ķīvičš un Mārtiņš Kuikulītis. Otrajā vietā – Kristaps Dauksts un Mārtiņš Blumbergs. Trešajā vietā- Roberts Grīnvalds un Eduards Blumbahs. Paldies visiem, kas piedalījās. Nākošais- 5.posms jau 9.augustā!

8.augustā notika 5.posms pludmales volejbolā 2 pret 2. Tā kā uz turnīru ieradās tikai divas komandas, tika nolemts, ka spēles notiks visu laiku mainoties ar partneriem. 3.vietu turnīrā piektajā posmā izcīnīja Roberts Grīnvalds, 2.vietu Mārtiņš Ķīvičs un 1.vietu – Kalvis Liepa. Paldies visiem dalībniekiem, kas ņēma dalību šajā turnīrā. Nākošais un noslēdzošais posms- 23.augustā!piektā vietā Māris Grīnvalds ar 15 punktiem.

Saistītās ziņas

HATHA JOGA Stendes sporta centrā

Sākot ar 2.jūniju Stendes sporta centrā sāksies jogas nodarbības Sākot ar 2.jūniju, otrdienās plkst. 18:00 Stendes sporta centrā sāksies jogas noda...

Publiskā apspriešana koku ciršanai

Publiskā apspriešana koku ciršanai 15.05.2020. Paziņojums par publisko apspriešanu koku ciršanai Stacijas un Dumpīšu ielās, Stendē, Talsu novad...