Stendes sporta centra nodarbību grafiks no 2020.gada 7.septembra

Diena Laiks Sporta veids, grupa Treneris, atbildīgā persona
Pirmdiena 8:00 -15:00 Stendes pamatskola Roberts Grīnvalds
15:00 – 16:30 Florbols 1.-4.klasei Natālija Joničenko
16:30 – 18:00 Florbos 5.-9.klasei Natālija Joničenko
18:00 – 19:00 VFS pirmsskolas vec.bērni Natālija Joničenko
19:00 – 20:00 Veselības vingrošana Anete Grīnvalde
20:00 – 21:30 Volejbols pieaugušajiem Administratore
Otrdiena 10:00 – 11:30 PII “Saulīte” Roberts Grīnvalds
15:00 – 16:30 Sports bērniem un skolēniem (brīva zāle sportam) Administratore
16:30 –18:00 Sports jauniešiem (brīva zāle sportam) Administratore
18:00 – 19:30 HATHA Joga Andis Mednis
19:30 – 21:00 Basketbols (pieaugušie) Administratore
Trešdiena 8:00 – 15:00 Stendes pamatskola Roberts Grīnvalds
15:00 –16:30 Florbols 1.-4.kl.skolēniem Natālija Joničenko
16:30 – 18:00 Florbols 5.-9.kl.skolēniem Natālija Joničenko
18:00 – 19:00 VFS pirmsskolas vec.bērniem Natālija Joničenko
19:00 – 20:00 Pilates ar 30.septembri Lelde Mateviča
20:00 – 21:30 Volejbols (pieaugušie) Administratore
Ceturtdiena 8:00 – 13:o0 Stendes pamatskola Roberts Grīnvalds
15:00 – 16:30 Sports bērniem un skolēniem (brīva zāle) Administratore
16:30 – 18:00 Sports jauniešiem (brīva zāle) Administratore
18:00 – 19:00 Sports pieaugušajiem, senioriem (brīva zāle), turpmāk ar 8.oktobri Zumba Administratore

Dace Tihovska

19:00 – 20:30 Basketbols (pieaugušie) Administratore
Piektdiena 14:00 – 15:30 Florbols 1.-4.kl.skolēniem Natālija Joničenko
15:30 – 16:30 Sports pieaugušajiem un senioriem (brīva zāle) Administratore
16:30 – 18:00 Florbols 5.-9.kl.skolēniem Natālija Joničenko
18:00 – 20:00 Sports pieaugušajiem (brīva zāle sportam) Administratore
.

 


Ģimenes sporta diena Stendē

16. maijā Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrā mazie Talsu novada sporta skolas, VFS grupas censoņi, svinēja Starptautisko ģimenes dienu sportojot. Uz sacensībām viņi ieradās ar saviem mammām un tētiem, māsām un brāļiem.

Sporta dienu atklājām ar rotaļu „Lidojums ar gaisa balonu”, kur, mūzikai skanot, ar nelieliem gaisa baloniņiem kopīgi veicām mazu iesildīšanos. Nepiespiestā un jautrā gaisotnē, ģimenēm bija iespēja pabūt „Četros gada laikos”. Vasarā – ģimenes kopīgi „makšķerēja” nelielā „dīķītī”, pavasarī – „stādīja kartupeļus” improvizētajā kartupeļu laukā, rudenī – novāca dažāda lieluma „ ķirbjus”, bet ziemā visi pārvērtās par maziem „pingvīniem”. Noslēgumā visi tika sadalīti divās komandās, lai sacenstos „balonbolā”.

Uzvarētāji šajā dienā bija visi, kas ieradās uz sporta dienu: gan sacensību dalībnieki, gan tiesneši, gan organizatori, jo veikals „Elvi” mūs atbalstīja ar saldajām balviņām, z/s „Kalnjēči ” sarūpēja piemiņas medaļas, konfektes, balonus. Savukārt sporta skola visus mazos sportistus par vispārējās fiziskās sagatavotības programmas apgūšanu – sveica ar diplomiem, saldajām balvām un piemiņas aprocītēm. Paldies visiem par piedalīšanos un atbalstu!

 Natālija Joničenko, VFS un florbola trenere

IMG_0959 (Medium)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pavasara turnīrs mini florbolā 3:3 skolēniem

Pavasara brīvlaikā – 18.martā Stendes skolēniem atkal tika piedāvāta iespēja piedalīties Stendes sporta centra rīkotājā florbola 3:3 mini turnīrā. Turnīrā piedalījās 7 komandas.

1.-9. klašu grupā meitenēm un 1.-2.klašu grupā zēniem par uzvarētājiem kļuva komanda „x3m” (R. Grīnvalds, R. Petrovskis, R. Emerbergs, D. Strokšs), otro vietu izcīnīja komanda „Red Lions” (E. Dreifogele, D. Sudrabiņa, Santa un Simona Lagzdiņas), trešajā vietā ierindojās komanda „Pandiņas”(K. Andersone, D. Andersone, E. Birgere, A. Jansone).

3.-6. klašu grupā zēniem startēja 4 komandas. Par uzvarētājiem kļuva komanda „Neapturamie” (P. Roze, E. Voronovs, V. Sproģis, E. Pētersons), otro vietu izcīnīja komanda „Texas” (R. Abakumovs, M. Krevics, R. Zagorskis, A. Frīdenbergs), trešajā vietā ierindojās komanda ”Exel team” (K. Sudrabiņš, M. Mazkalniņš, E. Pīpe, A. Žagariņš).

Paldies Stendes sporta centram par diplomiem un medaļām un veikalam „Elvi” par sarūpētajām saldajām balviņām.

Natālija Joničenko, florbola trenere

Fotogalerija        1.-2.klašu zēni un 1.-6.klašu meitenes: 

Fotogaleroja   3. – 6.klašu zēni: 

Draudzības spēle florbolā Tērvetē

Florbola spēle piesaista ne tikai zēnus, bet arī meitenes. Šogad, janvārī, florbola MT-1 grupa tika papildināta ar 16 audzēkņiem (6 meitenes un 10 zēni). Tāpēc ir izveidojusies meiteņu grupa ar 14 spēlētājām(1.-6.klase). Visas meitenes mācās Stendes pamatskolā.

Savus spēkus jau nolēmām pārbaudīt draudzībās spēlē Tērvetē ar meitenēm, kuras trenējas 1 – 3 gadus. Uz spēli devāmies 10. marta pēcpusdienā, sarūpējot pretiniekiem ciemkukuli-kliņģeri, par ko Tērvetes meitenes bija ļoti pārsteigtas. Spēli uzsākām ļoti pārliecinoši: pirmā bumbiņas izspēle – gols bija pretinieču vārtos. Bet Tērvetes treneris izdara viltīgu gājienu, izlaižot uz laukuma vidusskolas meiteņu maiņu, kuras trenējas jau vairākus gadus. Viņas arī guva uzvaru savai komandai 10:1, jo bija gan ātrākas, gan tehniskākas, gan precīzākas. Mūsu meitenes, spēlējot ar savām vienaudzēm, uz laukuma bija līdzvērtīgas. Labāk spēlē veicās mūsu pirmās maiņas meitenēm, kuras uzsāka treniņus jau septembrī un šogad jau spēlē LR jaunatnes čempionātā U-10 zēnu grupā. Par spēli esam gandarītas un tagad ciemos uz Stendes sporta centru gaidīsim Tērvetes meitenes. Nākamgad ceram uzsākt spēlēt LR jaunatnes čempionātā meitenēm.

Paldies Talsu novada sporta skolas vadībai par sarūpēto transportu un vecākiem par atbalstu spēles laikā.

Natālija Joničenko, florbola trenere

Florbols Tērvetē 077 (Medium)

 

 

 

 

 

 

Stendes pamatskolas florbolistes kopā ar tērvetniecēm pēc spēles

 

Draudzības spēle florbolā jaunsargiem Stendē

 14.februārī Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrā notika Rekrutēšanas un jaunsardzes centra organizētās draudzības spēles florbolā 401.Laidzes un 402. Talsu jaunsargu vienību jaunsargiem. Sacensībās piedalījās florbola komandas no Rojas, Vandzenes, Talsu, Valdemārpils, Laidzes un Stendes skolām.

Sacensības organizēja jaunsargu instruktori – Gatis Tālbergs, Jolanta Jurkeviča un Ilmārs Deksnis. Skolēni, kas darbojas jaunsardzē, trenējas fiziskajā sagatavotībā, orientēšanās disciplīnās, gūst militārās zināšanas, mācās Latvijas vēsturi, tūrismu un kaujas taktiku, kā arī dodas mežā, lai iemācītos izdzīvošanu ekstremālos apstākļos.

Skolēniem tā ir laba iespēja gūt fizisko rūdījumu, un, komunicējot ar sava vecuma bērniem no citām skolām, iegūt jaunus draugus. Tā ir iespēja saņemt šo „bonusu” – visai dzīvei – kļūt disciplinētākiem, draudzīgākiem un aktīvākiem. Ir gadījumi, bet reti, ka kādu no jaunsargiem nākas izslēgt no organizācijas par ētikas noteikumu neievērošanu vai neadekvātu uzvedību.

Ļoti patīkams jaunums bērniem ir tas, ka jau ir noslēgts līgums, kas paredz otrdienās no plkst. 16:00 – 17:00 jaunsargiem izmantot Talsu ledus halli ar visu inventāru, lai jaunieši varētu slidot un spēlēt hokeju.

Jaunsargu instruktors Ilmārs Deksnis uzskata, ka ar tiem jauniešiem, kas iesaistījušies jaunsargos, tālāk nebūs problēmu disciplīnas ievērošanā, un tas palīdz viņa tiešajā darbā, pildot Talsu novada pašvaldības policijas inspektora pienākumus.

Arī nākotnē, lai uzlabotu Jaunsardzes darbu, ir daudz jaunu iniciatīvu, kas nāk no Jaunsardzes organizācijas vadītāja un instruktoriem. Jau šī gada oktobrī Talsos notiks visas Kurzemes jaunsargu „Vīru spēles”, kuras ir kā nopietns izturības pārbaudījums jebkuram jaunsargam. Jau sacensību noslēgumā tika pieņemts lēmums šo florbola turnīru ieviest kā ikgadēju sporta pasākumu Stendē.

Sacensību organizatori saka lielu paldies par garšīgām pusdienām SIA „Miels”, kā arī Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centra darbiniekiem par atbalstu sacensību organizēšanā!

 Aina Cebure, sporta centra administratore

IMG_0625 (Medium)

 

 

 

 

 

 

Florbolu spēlē jaunsargi

 

Florbola mini turnīrs Stendē

 Sestdien, 14.februārī Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrā norisinājās florbola mini turnīrs, kurā spēlēja četras komandas. Visas komandas parādīja labu spēli, bet nepārspēti palika skolēni no Talsiem: Adrians Muzikants – Spēlmanis, Ginters Āboliņš un Rūdis Laizāns, kuri bija šī turnīra uzvarētāji. Viņu komanda saucās „Ananāsi”. Otro vietu izcīnīja komanda „Unicock”, bet trešā vietā palika komanda „Valpro”.

Florbols šajā sezonā ir visiecienītākais sporta veids Stendē. Iepriecina tas, ka florbolam pievērsušies Stendes pamatskolas skolēni, kurus trenē Natālija Joničenko. Jauno florbolistu Stendē tik daudz, ka nācās pārdalīt grupas un papildus ieviest 2 jaunas florbola nodarbības.

 Aina Cebure, sporta centra administratore

 Vihma 155 (Medium)

 Turnīra uzvarētāji

27.decembrī norisinājās Nakts turnīrs volejbolā, kurā piedalījās astoņas komandas no Talsu novada. Turnīrs tika aizvadīts pacilātā noskaņojumā, jo šāds turnīrs Stendes sporta centrā tika organizēts pirmo reizi un pēc turnīra noslēguma komandu dalībnieki atzina, ka šis bijis kārtīgs nakts turnīrs un teica, ka labprāt šāda veida turnīros piedalītos arī turpmāk. Grupu turnīra spēles liecināja, ka cīņa par medaļām būs sīva, kas arī pastiprinājās. Spraigā finālspēlē rīta pusē tika noteikts turnīra uzvarētājs – komanda „Tomiņš”, komandā spēlēja volejbolisti: Sigeta Kviese, Krists Dambergs, Jānis Krūze un Toms Krūze. Otrās vietas ieguvēji – komanda „Liep’blokā”, kurā spēlēja Kārlis Pētersons, Kalvis Liepa., Uģis Smilgainis, Kristaps Sosnarevs un Baiba Gedrovica. Trešo vietu izcīnīja komanda „Singurs”, kurā spēlēja Santa Zorģe, Pēteris Zorģis, Singurs Zariņš un Jānis Vicinskis.

Kārlis Pētersons, Stendes sporta centra vadītājs

Stendenieki sporto svētkos

Pirms Ziemassvētkiem Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrā notika Ziemassvētku florbola turnīrs bērniem kopā ar vecākiem. Šoreiz sacentās tie bērni un viņu ģimenes, kuri trenējas florbola spēlē pie Natālijas Joničenko. Pirmo vietu ieguva Pētersonu ģimene, otro – Mazkalniņu ģimene, bet trešo – Kalniešu ģimene. Uzvaras nākušas pateicoties jauno florbolistu aktīvajiem treniņiem un treneres neatlaidībai. Edgars Pētersons, Mārtiņš Mazkalniņš un Rihards Zagorskis florbolu spēlē pārliecinoši, jo viņu tēvi arī nodarbojas ar sportu un piedalījās šajā turnīrā. Visas komandas saņēma diplomus par uzvarām un piedalīšanos turnīrā, kā arī saldumu paciņas, kuras sarūpēja trenere, bet pasniedza Ziemassvētku vecītis. Stendes 1. – 4.klašu florbolisti un trenere saka lielu paldies SIA „Vīgantes” un personīgi Agnim un Zintim Vicinskiem par ziedotiem florbola mazajiem un lielajiem vārtiem. Pateicamies arī Stendes pamatskolas absolventiem, kuri ziedoja florbola mazo vārtu komplektu. Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrs pateicas Zemnieku saimniecībai „Kalnjēči”(īpašnieks Andis Joničenko), kura jau vairākkārtīgi ir dāvājusi inventāru, bet tieši uz Ziemassvētkiem ziedoja florbola nūjas un konusus.

 Aina Cebure,  sporta centra administratore

Zibensturnīrs florbolā 3:3 skolēniem

Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrs un florbola trenere Natālija Joničenko 27. un 28.oktobrī sarīkoja zibensturnīru florbolā 3:3 skolēniem. Zibensturnīrā piedalījās 1. – 4.klašu skolēni un tika izveidotas atsevišķas komandas.

1.- 2.klašu grupā ļoti labi spēlēja un uzvarēja komanda „Dinamo Rīga”, kurā spēlēja: Rūdolfs Grīnvalds, Reimonds Petrovskis un Rodrigo Emerbergs. 2.vietā ierindojās florbola komanda „Black Shark”, bet 3.vietu izcīnīja komanda „Baltie vilki”.

3.-4.klašu grupā savukārt uzvaru izcīnīja komanda „Dinamo Stende”, kurā spēlēja 4.klases skolēni: Edgars Pētersons, Valters Sproģis, Markuss Kristiāns Krevics un Rihards Zagorskis. 2.vietu ieguva komanda „Baltie pūķi”, bet trešajā palika „Lielie rikšotāji”.

Visi zibensturnīra dalībnieki vēl tikai no septembra mēneša trenējas florbolā. Trenere Natālija Joničenko strādā ar jaunajiem florbolistiem 3 reizes nedēļā. Šādus turnīrus rīkosim arī turpmāk un ceram, ka arī vecāko klašu skolēni tajos piedalīsies. Visi zibensturnīra dalībnieki saņēma diplomus, medaļas un „Elvi” veikala sarūpētās dāvanas. Pēc sacensībām visi varēja nobaudīt ļoti garšīgos Stendes kafejnīcas „Lāsīte” augļu kliņģerus, kuri tika pasniegti abām pirmajām vietām.

Paldies trenerei Natālijai Joničenko par iniciatīvu un aktīvu darbošanos ar pirmsskolas un jaunāko klašu bērniem!

Paldies vecākiem, kuri izprot sporta spēļu un fiziskās sagatavotības nozīmi bērna attīstībā, kā arī atrod brīvo laiku piedalīties un just līdzi sacensībās.

 Aina Cebure, Sporta centra administratore

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrā ir aizritējis pirmais darba cēliens, jau otro gadu Stendes pamatskolas skolēniem, jauniešiem un pieaugušajiem ir iespēja aktīvi pavadīt brīvo laiku sportojot. Jaunajā sezonā sporta centru vada Kārlis Pētersons, viņš pats spēlē Talsu basketbola komandā “Talsi”, kura ir Rietumu Līgas sastāvā.

Tāpat kā pirmajā gadā, piedāvājam volejbola un basketbola treniņus, taiboksa treniņus pie Taiboksa kluba “Golden Gym” trenera Jāņa Miķelšteina. Notiek aerobikas nodarbības gan Monikas Voronovas vadībā, gan pie jaunās treneres Gundegas Lūses.

 Mūsu pilsētā ir izaugušas paaudzes, kurām nav bijis iespēju Stendē nodarboties ar sportu tā, kā šodien. Tāpēc es uzskatu, ka jāsāk no pašiem mazākajiem bērniem un skolēniem – jāpieradina, ka sports ir svarīga dzīves sastāvdaļa. Ar prieku varu atzīt, ka šajā sezonā, kad mūsu centrā strādā jauna, enerģiska, bērnus ļoti mīloša trenere Natālija Joničenko, mēs ejam uz sporta attīstību. Viņa sniedz vispārējo fizisko sagatavošanu bērnudārza bērniem 2 reizes nedēļā un 3 reizes nedēļā trenē 1. – 4.klašu skolēnus florbolā. Skolēnu rudens brīvdienās rīkojām pirmo 2-dienu zibensturnīru florbolā skolēniem un sveicām uzvarētājus ar medaļām un dāvanām. Drīz pēc tam mazo klašu skolēni piedalījās LR jauniešu čempionātā florbolā Talsos.

Šajā mācību gadā Stendes pamatskolā ir jauns fizkultūras skolotājs 5. – 9.klasēm Singurs Zariņš. Tāpēc ir iespēja arī vecāko klašu skolēniem ārpus skolas spēlēt volejbolu, bet vakaros viņš trenē arī pieaugušos volejbolistus un volejbolistes.

Lai iesaistītu arī citas iedzīvotāju grupas fiziskās aktivitātēs, novembrī darbu uzsāka jauna fizioterapeite Anete Moroza, tā stendenieki var uzlabot veselību nodarbojoties arī ar ārstniecisko vingrošanu.

18.oktobrī sarīkojām sporta centra 1 gada jubilejas volejbola turnīru MIX, kurā cerējām sagaidīt gan vairāk komandu, bet arī trīs komandas ir labi.

Mēs nākotnē gribētu kļūt par sporta centru, kurā katram stendeniekam būtu vēl daudz plašākas iespējas nodarboties ar citiem sporta veidiem, piemēram: spēlēt tenisu, badmintonu, trenēties ar trenažieriem; tāpat arī domājam, kā uzlabot āra sporta laukumus gan pie skolas, gan pilsētā. Vajadzīgs jauns un mūsdienām atbilstošs sporta inventārs, kurš celtniecības projektā nebija paredzēts.

Pašreiz meklējam iespējas, kā ar atbalsta programmu projektu starpniecību varētu piesaistīt finansējumu āra sporta laukumu labiekārtošanai un sporta inventāra iegādei.

Aina Cebure,  sporta centra administratore

Stendes sporta centra 1 gada jubilejas volejbola turnīra

NOLIKUMS.

1. Mērķis un uzdevumi

1.1. Turnīra mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un veicināt volejbola attīstību Stendē, kā arī popularizēt volejbolu.

1.2. Turnīra uzdevumi ir:

1.2.1. paplašināt Stendes un Talsu novada iedzīvotāju brīvā laika pavadīšanas iespējas ziemas sezonā;

1.2.2. iesaistīt sporta aktivitātēs ikvienu.

2. Vadība un organizācija

2.1. Turnīru organizē Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrs

2.2. Turnīru vada galvenais tiesnesis Kārlis Pētersons

 

3. Norises laiks un vieta

3.1. Sacensības notiek: 2014. gada 18. oktobrī.

3.2. Sacensības notiek Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrā, Brīvības ielā 15

3.3. Komandu pieteikšanās notiek līdz 18. oktobra 9:40. Pieteikuma anketas sūtīt uz e-pastu karlis.petersons@talsi.lv vai aizpildot anketu Stendes sporta centrā

3.4. Turnīra sākums 18. oktobrī 10:00

4. Dalībnieku pieteikšanās kārtība

4.1. Dalībai sacensībās spēlētājiem jāiesniedz sekojoši dokumenti:

4.1.2. Rakstisks pieteikums (pielikums nolikuma beigās);

4.3. Pieteikumam jābūt aizpildītam salasāmi, drukātiem burtiem.

 

5. Sacensību dalībnieki

5.1. Turnīrs uzskatāms par atklātu un tajos var piedalīties gan iedzīvotāji no Stendes, gan iedzīvotāji no tuvākās apkārtnes

5.2. Sacensības notiek formātā 4:4.

5.3. Sacensības notiek pēc jaukto komandu principa. Komanda tiek veidota pēc principa 3+1 ( trīs vīrieši un viena sieviete)

5.4. Viens dalībnieks var tikt pieteikts tikai vienas komandas sastāvā.

5.5. Katra komanda drīkst pieteikt 4 spēlētājus.

5.6. Traumu gadījumā komanda spēli var pabeigt divu spēlētāju sastāvā

6. Sacensību kārtība un izspēles sistēma

6.1. Pamatturnīrā sacensības notiek līdz 1 vai 2 uzvarētiem setiem (atkarīgs no pieteikto komandu skaita) pēc volejbola noteikumiem ar iespēju organizatoriem saīsināt spēļu garumu.

6.2. Ja divām vai vairākām komandām ir vienāds punktu skaits, tad augstāku vietu izcīna komanda:

6.2.1. pēc setu attiecības savstarpējās spēlēs;

6.2.2. pēc punktiem savstarpējās spēlēs;

7. Sacensību noteikumi

7.1. Sacensības notiek pēc volejbola noteikumiem.

7.2. Par uzvaru 1:0, komanda saņem 2 punktus. Zaudētāji ar 0:1 saņem 0 punktu.Par neierašanos uz spēli komanda saņem 0 punktus un tehnisko zaudējumu.

8. Tiesāšana

8.1. Tiesāšanu nodrošina paši spēlētāji, nākamo spēli tiesājot pārstāvim no iepriekšējās spēles zaudējušās komandas vai savstarpēji vienojieties

9. Medicīniskais nodrošinājums

9.1. Katrs sacensību dalībnieks atbild par savu veselības stāvokli, tā atbilstību izvēlētai fiziskai slodzei un drošībai. Apliecina to ar savu vai ģimenes ārsta parakstu.

9.2. Organizatori traumu gadījumā nodrošina ātrās medicīniskās palīdzības izsaukšanu.

10. Disciplinārās sankcijas

10.1. Dalībniekiem nav atļauts piedalīties sacensībās alkohola reibuma stāvoklī un psihotropo vielu ietekmē.

11. Citi

11.1. Visus jautājumus, kas nav paredzēti šajā Nolikumā, dalībnieki un organizatori risina, savstarpēji vienojoties. Visus radušos konfliktus izskata un galējo lēmumu pieņem galvenais tiesnesis.

 

 

Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrs

Stendes sporta centra 1 gada jubilejas volejbola turnīrs

Mix turnīra pieteikuma anketa

Aizpildīšanas datums _______ . _______ . _______

Kontaktinformācija no personas, kura piesaka komandu

 

Vārds, Uzvārds ________________________

Telefona numurs _______________________

E- pasts ______________________________

 

 

Komandas nosaukums ________________________________________________

 

 

Komandas dalībnieku saraksts

 

Nr.p.k Spēlētāja vārds, uzvārds

1.

2.

3.

4.

 

_____________________

Paraksts

 

Stendes jauniešu vasaras aktivitātes

Visas vasaras garumā norisinājās Talsu BJC apstiprinātais jauniešu iniciatīvas projekts „Roku roka brīvprātīga darbā”. Projekta laikā katra mēneša pēdējā sestdienā notika volejbola turnīrs Stendes volejbola laukumā, kuru jaunieši sadarbībā ar Stendes sporta un brīva laika pavadīšanas centru, iekārtoja paši saviem spēkiem. Tika sakārtota laukuma tuvākā teritorija, uzstādīta atkritumu urna un uz laukuma tika uzbērtas smiltis. Projektā iesaistījās 30 jaunieši, katrs atrodot sev patīkamākās aktivitātes. Tika pašrocīgi gatavotas medaļas volejbola turnīra godalgotajām vietām, domāti dizaini volejbola turnīru reklāmām un diplomiem. Projekta laikā jaunieši ne tikai varēja piedalīties turnīros, bet arī ikdienā aktīvi varēja sportot un lietderīgi pavadīt savu brīvo laiku un attīstīt savas iemaņas volejbolā. Turnīru laikā jaunieši apguva arī pludmales volejbola noteikumus, kā arī iemēģināja roku spēļu tiesāšanā. Pēc katra posma tika apkopoti rezultāti pēc kuriem noteica kopvērtējuma uzvarētājus. 3. vietā pēc punktu skaita bija Roberts Grīnvalds, 2.vietā ar vienādu punktu skaitu ierindojās Kārlis Švēde – Grīnbergs un Kalvis Liepa, savukārt godalgoto 1. vietu kopvērtējumā izcīnīja Kārlis Pētersons. Turnīra noslēgumā katrs jaunietis saņēma pateicības rakstu par piedalīšanos projektā un atbalstu savai pilsētai.

Anda Gaigala, Stendes jauniešu centra „Five” vadītāja

dream-team-stende (Medium)

 

Stendes sporta svētki 2014.g.2.augustā

KOMANDU KOPVĒRTĒJUMS

1.vieta komadai “Verners un Co”, Talsi

2.vieta komandai “Mellie”, Stende

3.vieta komandai “Deju kolektīvs “Kastanis””, Stende

4.vieta komandai “Tango”, Stende

5.vieta komandai “Neģēļi”, Skrunda

6.vieta komandai “LFA”, Jaunpagasts

7.vieta komandai “Rojupe” no Rojupes

8.vieta komandai “Melnās zvaigznes”, Talsi

9.vieta komandai “Beigta balle”, Stende

10.vieta komandai “For Fun”, Stende

11.vieta komandai “Banzai”, Stende

12.vieta komandai “Meitenes ar bonusiņu”,Stende.

 Stendes sporta svētkos bija pieteikušās 12 komandas un visas komandas arī ieradās uz sacensībām. Vistālākā komanda „Neģēļi” ceļu bija mērojusi no Skrundas, vēl startēja divas komandas no Talsiem „Melnās zvaigznes” un „Verners un Co”. Komanda „Rojupe” pārstāvēja Rojas novadu un komanda „LFA” bija no Jaunpagasta. Pārējās astoņas komandas pārstāvēja Stendi, t.sk. divas bija sieviešu komandas.

Plkst. 8:30 sākās reģistrēšanās sacensībām un plkst. 10:00 notika Sporta svētku atklāšana ar Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centra vadītāja Riharda Bērziņa uzrunu. Sportistus sveica un panākumus vēlēja arī Talsu novada Stendes pilsētas pārvaldes vadītāja v.i. Zigmunds Brunavs.

 Svētki sākās ar Spēka stafeti, kurā piedalījās visas 12 komandas. Stafete bija pietiekoši sarežģīta, bet visiem 72 svētku dalībniekiem – sportistiem bija pa spēkam to veikt. Stafetē 1. vieta komandai „Deju kolektīvs „Kastanis””; 2.vieta komandai „Tango”; 3.vieta- ar vienādu laiku divām komandām: ‘Mellie”un „Verners un Co”. Pēc spēka stafetes un nelielas atpūtas sākās komandu sacensības šādos sporta veidos: ielu basketbols, pludmales volejbols un futbols. Sacensības šajos sporta veidos turpinājās visu dienu līdz plkst. 20:00.

 Kopvērtējumā pirmo vietu izcīnīja Talsu pilsētas komanda „Verners un Co”, 2.vietā ierindojās stendenieki „Mellie”, bet trešajā vietā Stendes komanda „Deju kolektīvs „Kastanis””.

 No rīta līdz pat plkst. 16:00 Stendes sporta svētkos darbojās Bērnu pilsētiņa, kur dažāda vecuma bērniem bija sagatavotas interesantas spēles, zīmēšanas konkursi, jautras stafetes, zinību testi un atrakcijas. Tūlīt pēc katras sacensības bērni tika apbalvot ar balvām un gardumiem. Mazākie varēja spēlēties, jo Bērnu pilsētiņā bija sagādātas daudzas rotaļlietas. Bērnu pilsētiņu vadīja Eva Tauriņa un to apmeklēja ap 40 bērnu.

 Plkst. 21:00 Stendes brīvdabas estrādē notika Sporta svētku nobeigums ar sportistu apbalvošanu. Uz to bija ieradušies daudzi stendenieki un pilsētas viesi. Uzvarētājkomandu visi sportisti saņēma medaļas un balvas gan par izcīnītām godalgotajām vietām atsevišķos sporta veidos, gan kopvērtējumā. Pirmās vietas ieguvēji kopvērtējumā „Verners un Co” nofotografējās ar Stendes lielo kausu, kurš pēc noteikumiem, vienmēr paliek Stendē. Šajā komandā startēja un izcilus panākumus Stendes sporta svētkos guva: Verners Jurkāns, Vitālijs Zihs, Sandis Krūmiņš, Roberts Tīfentāls, Kaspars Valbergs un Henrijs Poļakovs.

 Pēc apbalvošanas jauniešiem un citiem interesentiem tika sniegta diskotēka DJ Robby.D, kas pulcēja tikpat lielu skaitu cilvēku kā Sporta svētki kopumā. Kopējais pasākuma dalībnieku skaits bija ap 150 cilvēku.

 Stendes sporta centrs un sportisti saka lielu PALDIES pasākuma atbalstītājiem – uzņēmējiem, tiesnešiem, sekretāriem un visiem, kas piedalījās svētku organizēšanā. Stendes sporta svētkus sponsorēja: SIA EpicPrint, I.K.Ilze Bomkalne, I.K „Patrīcija”, SIA „Viko”, SIA „Vīgantes”, SIA „Oši Ltd”, SIA „J un I”, SIA „Gabriēla” veikals TOP Stendē, SIA „Aivars Lielmanis”, SIA „Charlot” veikals „Knopka”, SIA „Miels” kafejnīca „Lāsīte” un SIA „Zaļās vides tehnika”.

Verners un Co (Medium)

 Komanda “Verners un Co” no Talsiem izcīnīja 1.vietu kopvērtējumā Stendes sporta svētkos

 

Stendes_sporta_svetki_2014_afisa_webStendes sporta centrs_sacensibas un pasakumi junija 2014