Sportiskais pikniks

18.maija pēcpusdienā trenere Natālija Joničenko aicināja pie sevis Stendes VFS un florbola grupas bērnus un vecākus uz pikniku ar sportiskām aktivitātēm.

Baloni, kas norādīja ceļu uz Lībagu pagasta „Kalnjēču” mājām, bērnos raisīja patīkamu satraukumu par gaidāmo pasākumu. Ierodoties skaisti iekoptajā īpašumā, bērnu acis iemirdzējās, jo pirmā skatam pavērās milzīga piepūšamā atrakcija. Vakara gaitā izrādījās, ka bērnu vecāki ir tikpat aktīvi un sportiski kā bērni, un atrakcija izraisīja lielu sajūsmu pat vecāku vidū.

Pārsteigumi turpinājās, jo trenere bija sagatavojusi vairākas interesantas sporta spēļu stacijas: „Lielā šķēršļu josla”, „Lego” telts, galda futbols un galda hokejs, lēkāšana uz batuta, basketbola soda metieni, badmintons, orientēšanās ar aizvērtām acīm.

Piedāvāto aktivitāšu skaits un daudzveidība pikniku nemanāmi novirzīja otrajā plānā. Pasākuma noslēgumā visus pārņēma patīkams fizisks nogurums un daudz pozitīvu emociju.

Milzīgs PALDIES trenerei par uzņēmību un doto iespēju vecākiem kopā ar bērniem aktīvi pavadīt brīvo laiku! Un vēl viens liels paldies treneres ģimenei par viesmīlību!

 

Stendes VFS un florbola grupas audzēkņu vecāki

Saistītās ziņas

Latvijas kauss Cross country

Dāvis Ciršs: “sajūtas ļoti labas, jo īpaši tāpēc, ka veiksmīgi iesākusies sezona” Aizvadītajā nedēļas nogalē, 26. jūnijā, Talsu novadā, Stendē, Ste...

Cross country posms

1. Absolūti ātrākais solo klasēs Nerimantas Jučius (LT) 2. Uz pjedestāla Veterāni 50 + 1.vietā MK Stende pārstāvis Ivars Miķelsons. 3. Kvadru klasē ...