https://www.facebook.com/stendessportacentrs

Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrs

Adrese: Brīvības iela 15, Stende, Talsu novads, LV-3257


 

Roberts Grīnvalds

Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centra vadītājs
Tālrunis: +371 25863611
E-pasts: roberts.grinvalds@talsi.lv
 
 
 

Aina Cebure

Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centra administratore
Tālrunis: +371 26337074
E-pasts: aina.cebure@talsi.lv

Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centra nodarbību grafiks no  2019.gada 9. septembra.
 

Diena Laiks Sporta veids, grupa Treneris, atbildīgā persona
Pirmdiena 06:00 – 08:00 Telpu un zāles uzkopšana Ieva Vītola
08:20 – 13:30 Stendes pamatskolas sporta stundas Roberts Grīnvalds
15:00 – 16:30 Florbols 1.-4.kl.skolēniem Natālija Joničenko
16:30 – 18:00 Florbols 5.- 10.kl.skolēniem Natālija Joničenko
18:00 – 19:00 VFS pirmsskolas vecuma bērniem Natālija Joničenko
19:00 – 20:00 Veselības vingrošana no 16.septembra Anete Grīnvalde
20:00 – 21:30 Volejbols pieaugušajiem Administratore
Otrdiena
09:00 – 10:00 Sports pieaugušajiem, senioriem Administratore
10:00 – 15:00 Telpu un zāles uzkopšana Ieva Vītola
16:00 – 18:00 Sports bērniem, jauniešiem (brīva zāle) Administratore
18:00 – 20:00 Sports pieaugušajiem, senioriem Administratore
20:00 – 22:00 TDK “Teika” mēģinājumi Administratore
Trešdiena 06:00 – 08:00 Telpu un zāles uzkopšana Ieva Vītola
08:20 – 13:30 Stendes pamatskolas sporta stundas Roberts Grīnvalds
15:00 – 16:30 Florbols 1.-4.kl.skolēniem Natālija Joničenko
16:30 – 18:00 Florbols 5.-10.kl.skolēniem Natālija Joničenko
18:00 – 19:00 VFS pirmsskolas vecuma bērniem Natālija Joničenko
19:00 – 20:00 Sports bērniem, jauniešiem (brīva zāle) Administratore
20:00 – 21:30 Volejbols pieaugušajiem Administratore
Ceturtdiena
09:00 – 15:30 Telpu un zāles uzkopšana Ieva Vītola
16:00 – 18:00 Sporta bērniem, jauniešiem (brīva zāle) Administratore
18:00 – 19:00 Spēka treniņi (apļa) Anete Grīnvalde
19:00 – 22:00 TDK “TEIKA” mēģinājumi Indra Nolendorfa
Piektdiena 09:30 – 11:00 PII “Saulīte” vecākās grupas sports Roberts Grīnvalds
11:00 – 13:30 Telpu un zāles uzkopšana Ieva Vītola
14:00 – 15:30 Florbols 1.-4.kl.skolēniem Natālija Joničenko
15:30 – 16:30 Sports pieaugušajiem un senioriem Natālija Joničenko
16:30 – 18:00 Florbols  skolēniem 5.-10.kl. Administratore
18:00 – 19:00 Sports jauniešiem (brīva zāle) Administratore