Talsu KLONDAIKA aicina darbā

Talsu KLONDAIKA savai komandai aicina pievienoties VADĪTĀJU

Prasības:

– augstākā izglītība;

– vēlama darba pieredze līdzvērtīgu pienākumu veikšanā;

– labas iemaņas darbā ar datoru;

– prasmes organizēt un vadīt komandas darbu;

– precizitāti, punktualitāti un atbildības sajūtu;

– izcilas komunikācijas/sadarbības prasmes un spēju strādāt dinamiskos apstākļos.

Pienākumi:
– plānot, organizēt un vadīt filiāles darbību;
– nodrošināt augstu klientu apkalpošanas standartu ievērošanu, apmācot, motivējot un novērtējot filiāles personālu;
– plānot un kontrolēt filiāles finansiālos rezultātus, izstrādājot darbības plānus to uzlabošanai;

– uzturēt veiksmīgas attiecības ar esošajiem un jaunajiem klientiem.

– vadības un uzņēmuma darbinieku konsultēšana grāmatvedības jautājumos;

Piedāvājam:
– darbs nozarē vadošā un uz izaugsmi orientētā uzņēmumā;
– izaugsmes un sevis pilnveidošanas iespējas, iespēju apmeklēt kvalifikācijas celšanas kursus/seminārus;
– atbilstošu un konkurētspējīgu atalgojumu, kā arī citus uzņēmuma piedāvātos labumus;

– ērtu darba vidi, profesionālus un lieliskus darba kolēģus.

Lūgums sūtīt CV  uz epastu: darbs@gmg.lv ar norādi „Talsu Klondaikas vadītājs”.

Darba vietas adrese: Talsi, Brīvības iela 11

Saistītās ziņas

Latvijas kauss Cross country

Dāvis Ciršs: “sajūtas ļoti labas, jo īpaši tāpēc, ka veiksmīgi iesākusies sezona” Aizvadītajā nedēļas nogalē, 26. jūnijā, Talsu novadā, Stendē, Ste...

Cross country posms

1. Absolūti ātrākais solo klasēs Nerimantas Jučius (LT) 2. Uz pjedestāla Veterāni 50 + 1.vietā MK Stende pārstāvis Ivars Miķelsons. 3. Kvadru klasē ...