Ziemassvētku florbola turnīrs skolēniem

Stendes sporta centrā 21.decembrī notika Ziemassvētku florbola turnīrs skolēniem.

Ziemas brīvlaikam sākoties, jaunie Stendes florbolisti pulcējās uz Ziemassvētku florbola mini turnīru 3:3. Šogad komandas noteica izlozes veidā, kas ļāva izveidot pilnīgi neprognozējamas komandas pēc stipruma un pēc sastāva. Kopā spēlēja jaunākā un vecākā grupa, zēni un meitenes. Sacensības notika divās apakšgrupās pa 4 komandām. Apakšgrupu uzvarētāji sacentās par godalgotām vietām.

Trešo vietu ieguva komanda „Mangaļi”, kurā spēlēja Karīna Vilka, Ričards Abakumovs un Markuss Jansons. Otrajā vietā ierindojās komanda „DEEZ NUTS” (spēlētāji: Pēteris Roze, Valters Niedrājs, Kristiāna Kristberga). Pirmo vietu izcīnīja komanda „Ērgļi”, kurā spēlēja: Elvis Bērziņš, Edgars Pētersons un Evija Dreifogele. Katrs spēlētājs pēc sacensībām saņēma Ziemassvētku paciņu, bet uzvarētāji – saldās balvas.

Gan Ziemassvētku paciņas, gan saldās balvas sarūpēja zemnieku saimniecība „Kalnjēči”, kuras  īpašnieks  ir Andis Joničenko. Stendes bērnu vecāki un Sporta centra vadība izsaka lielu pateicību Joničenko ģimenei par lielo atbalstu pilnīgi visās sacensībās bērniem un skolēniem!

 

Saistītās ziņas