25.oktobrī! Jaunais brīnumu cirks piedāvā izrādi visai ģimenei: “Ceļojums pe Baltā Lāča”! Vietu skaits ierobežots

Svētdien, 25.oktobrī  plkst. ……  aicinām uz cirka izrādi STENDES tautas namā!

Uz izrādi aicinām gan lielos, gan mazos skatītājus – visu ģimeni!

Izrāde “Ceļojums pie Baltā Lāča” ir savdabīgs brīnumaino pārvērtību  triku kaleidoskops, kurā  bagātīgi pārstāvēti  tradicionālie cirka žanri netradicionāli  teatralizētā  uzvedumā. Izrāde ir svētku noskaņas caurstrāvota. To nodrošina  gan fantastiskā tērpu kolekcija, kurus mākslinieki manina vienu pēc otra sekunžu laikā , nenepazūdot no skatītāju vērojošājām acīm. Izrādē dinamiski savijas   burvju triki ar akrobātikas, akrobātikas, žonglēšanas un klaunādes elementi lieliskā profesionālā izpildījumā.

 

Cirka izrāde domāta ikkatram, kas vēlas  pavadīt stundu  jautrā, azartiskā gaisotnē. Lielam un mazam! Visai ģimenei! Par īpašu jautrību mazajiem skatītājiem parūpēsies jautrie taksīši. Un,protams, Baltais Lācis!

Latvijas  cirka mākslinieku duets Ina un Kristaps “Creative duo” pēdējo 10 gadu laikā daudz koncertē Eiropas valstīs ( “Circus Salto -Kerstcircus Sander&Friend” Nīderlandē , “Cirque Alexandre Bouglione Officiel”  un “Circus Rose-Marie Malter” Beļģijā, franču TV šovs “Le Plus Grand Cabaret Du  Monde”,  “Circus at Coliseu de Lisboa” Portugālē, franču koncertaģentūra MAS Music, Arts & Show ….), uzstājušies  arī Minskas, Maskavas, Baku, Almatas valsts cirkos un Nikuļina Maskavas cirkā, kā arī ieguvuši laureāta titulus un specbalvas prestižajos starptautiskajos cirka festivālos    Rīgas cirkā (Latvija), Uhaņā (Ķīna),   Ašdodā (Izraēla) , Maskavā (Krievija), Almatā un Astanā (Kazahstāna).

 

Plānotais  izrādes garums: 1 stunda bez starpbrīža.
Izrāde domāta visiem bez vecuma un valodas ierobežojuma.

DĀVANA! Ikvienam  būs dota iespēja nofotografēties kopā ar BALTO LĀCI!

 

Biļešu cenas sēdvietām – 6 eiro.

Piedāvājam 25% atlaidi biļetei ar atsevišķu sēdvietu  bērniem līdz 7 gadu vecumam (ieskaitot), apmeklējot izrādi kopā ar  pieaugušo .

Klēpī – bērni bez maksas līdz 3 gadu vecumam.

Biļetes nopērkamas   kultūras namā.

KAS PIRMAIS PĒRK,TAS TUVĀK SĒŽ!!!
 

__________________________

Apmeklējot pasākumu, Jūs piekrītat ka:
• varat tikt fotografēts un filmēts;
• Jūsu attēls var tikt izmantots TV un interneta translāciju laikā, filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos u.c. masu mediju publikācijās.

Saistītās ziņas