Izmantojiet e-pakalpojumu sniegtās iespējas!

Pieradumam ir liels spēks, tā varētu teikt par tik ierasto veidu saņemt nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksāšanas paziņojumu (MP) pasta kastītē papīra formātā. Taču nekad nav par vēlu padomāt un aizdomāties, ka aiz loga ir 21.gadsimts, kurā daudzas lietas tiek darītas mūsdienīgāk.

Aicinām iedzīvotājus (gan fiziskas, gan juridiskas personas) izmantot iespēju maksāšanas paziņojumu par nekustamā īpašuma nodokli saņemt elektroniski e-pastā, jo tas ir ātrāk, ērtāk, drošāk, videi draudzīgāk un jā, arī mūsdienīgāk. Elektroniskajam maksāšanas paziņojumam iespējams pieteikties portālā www.epakalpojumi.lv.

Informējam, ka nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem tiek nodrošināta iespēja pieteikties saņemt atgādinājumu par nekustamā īpašuma nodokļa apmaksas termiņa tuvošanos e-pastā vai īsziņas veidā uz mobilo tālruni (SMS). Atgādinājuma vēstule uz norādīto e-pastu tiks izsūtīta septiņas dienas pirms maksāšanas termiņa, bet SMS veidā – maksāšanas termiņa samaksas dienā.

Papildus informējam, ka NĪN maksāšanas paziņojumu saņemšanu elektroniski (e-pastā) var pieteikt arī, iesniedzot attiecīgu iesniegumu Talsu novada pašvaldībai (iesnieguma veidlapa – pielikumā). Iesniegums iesniedzams TNP Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Kareivju ielā 7, Talsos, kā arī visās Talsu novada pašvaldības pilsētu un pagastu pārvaldēs.

Jautājumu gadījumā vērsties TNP Finanšu nodaļas Nodokļu administrēšanas daļā, tālr.63232124, e-pasts: ramona.riekstniece@talsi.lv , inga.romasko@talsi.lv.

Iesniegums NĪN maksāšanas paziņojuma nosūtīšanai uz e-pastu

plakāts_NIN

 

 

Saistītās ziņas

Latvijas kauss Cross country

Dāvis Ciršs: “sajūtas ļoti labas, jo īpaši tāpēc, ka veiksmīgi iesākusies sezona” Aizvadītajā nedēļas nogalē, 26. jūnijā, Talsu novadā, Stendē, Ste...