Motokross maija beigās

Maija pēdējās nedēļas nogales, protams, pagāja motokrosa noskaņās. 18.maijā Alojā, 26.maijā Ķegumā. Deviņi drosminieki Alojā, septiņi Ķegumā. Tik nedēļu vēlāk jau vasaras karstums, kas bija Alojā, likās nebijis un Ķegumā pūta brāzmains vējš un arī lietus sevi pieteica nemanot.
Alojā LAČ vēl 1.posmā cīnījās abas blakusvāģu ekipāžas. Mazajiem (attēlā) vēl viss priekšā, kas zin, varbūt pēc gadiem būsim lepni, ka esam bijuši kopā karjeras pašā sākumā 🤗. Kaspars /Mārcis pelnīja pirmos punktus ieskaitē b/v. Bet MX Retro 1.posmā – MX 250 klasē Edgars V., Raivo, MX 2T klasē Dāvis K., MX 450 Miķelis un Ritvars.
Ķegumā LAČ jau 2.posms Solo močiem. Iesācējos Mairis, MX 55+ mēs visbagātākie😉 Ritvars, Jānis V., Andris S., MX 40+ Miķelis un MX 14 + Edgars V. un Valts. Malači visi, kas saņēmās, laba vēlējumus sūtam Mairim🤗. Visveiksmīgāk starts izdevās mūsu “viesmāksliniekiem” no Talsiem – Edgaram 2.vieta un Ritvaram – 3.vieta. Šovasar cīnāmies diezgan sadrumstaloti, jo seriālu sacensības ir daudz un dažādas, katram savs, bet domās esam kopā un turam īkšķus, par tiem, kas trasē. Arī nākošajā nedēļas nogalē pārstāvji no MK Stende būs Gulbenē, kur norisināsies nākošais Nacionālā kausa posms. Turamies. Sezona vēl gara…

Saistītās ziņas