Nacionālā kausa seriāls motokrosā Stendē beidzies!

28.septembrī sportistiem nācās izvēlēties, kurā sacensībā spēkiem mēroties, arī mūsējiem. Cross Country cienītājus aicināja Madona, bet motokrosa – Stende.

7.posma (noslēguma) reizē “mājas trasē” uz starta stājās desmit mūsējie – tik skaisti izretojušies pa visām grupām, lai līdzjutēji neatslābtu. Gustavs MX 85J klasē, MX D – Mārcis (kolēģa ārstēšanās laikā, nomainījis blakusvāģi uz Raivo mocīti, jo arī viņam trauma un – viss notiek – brauc ar solo) un Ēriks (novērtējis savu ieguldījumu treniņos, varēja izbaudīt dienu ar smaidu uz lūpām). MX C – Gatis, Jānis V.(aizputnieki solīja, ka līdz mums lietus no Liepājas neatnāks, bet…), Andris, Madars(mocis pārdomāja un nebrauca, Madaram nācās piekāpties). MX B – Valts, Raivis(viens no mūsu atbalstītājiem – gan ar savu dalību, gan balvu fondu laureātiem). MX A – Edgars V.

Savukārt, Madonā Cross Country 4.posms. Tur MK Stende klubu pārstāvēja Einārs un Jānis. Zinot Madonas interesanto apkārtnes reljefu, var tik iedomāties, kas tur bija jāpārvar. Gatavosimies gan Mārupei, gan Ezerei, gan Stendei un Zūrām. Garlaicīgi nebūs 😃

Līdz ar to varam oficiāli paziņot, ka Nacionālā kausa seriāls 2019.gada sezonā ir beidzies. Pilnīgi oficiālais laureātu saraksts būs, bet Kurzeme var gavilēt, mūsējais ir labākais – Elgars Jonass svin uzvaru. Pēdējā posma cīņas bija spraigas un saspringtas ne tikai punktu ziņā, arī laika apstākļi darīja savu. Meteorologu prognozes solīja lietu jau no paša rīta. Pa īstam tas sākās pirmo braucienu vidū, ļaujot kvalifikācijas braucienus baudīt sagatavotajā trasē. Toties otrie braucieni no pilotiem prasīja lielu atdevi, jo trases segums pārvērtās un kļuva pasmags. Pēdējo posmu pavadījām bez kvalifikācijas pārkāpumiem, gan jau savu korekciju ieviesa slapjā trase. Kā dalībnieku sapulcē vēlēja Māris Sniķers (LAMSF), lai mums izdodas pabeigt sezonu uz labas nots, ziemā sakārtot visas neskaidrības un sākt pavasarī jaunu, skaistu sezonu. Mums, kā organizatoriem, liekas, ka viss izdevās uz visiem 💯.

Moto Mafijas puiši bija sarūpējuši lielo ekrānu un visiem interesentiem radīja iespēju blakus mūsu Nacionālā kausa cīņām sekot līdzi Nāciju kausam Asenē.

Organizatora lielais PALDIES visiem 122 sportistiem par vīrišķību, izturību.

Rezultāti Stendes posmā :

MX A – K.Kalējs (Rambas R), A.Valts(Moto Mafia), E.Jonass

MX B – M.Zolmanis(Saldus motoklubs), R.Stankus(Rambas R), R.Krastiņš (Rambas R)

MX C – M.Mauriņš(F.F.F.), D.Badūns(MK Aloja), K.Lazdāns

MX D – O.Slavinskis(GF Racing Team), E.Jalovčuks(Rambas R), E. Lilienšteins(F.F.F.)

Mini MX – A.Karro(Karro MX), E. Upītis(Gulbenes Moto), T. Binovskis(Saldus motoklubs)

MX 85J – U. Freibergs (F. F. F.), T. Šaicāns(Salacas kauss), M. Kokins(Salacas kauss)

MX 85V – K. Kauliņš (MX Ādaži), I. K. Ezerkalns(F. F. F.), K. Igals(Xskill Racing Team)

MX 65J – T. Dankerts(Mārupes AMK Bieriņi), R. Augstkalns(Rambas R), E. Pileckis

MX 65V – A. Knapsis(F. F. F.), H. Bērziņš (SSK), R. Muraško(CEC I. S. Racing)

MX 50J – M. Cīrulis(Moto Mafia), P. Cīrulis (Moto Mafia)

MX 50V – A. Vinters(Jāņa Vintera Moto Team Riga), R. Zaborskis(Lietuva), E. Meijers(F. F. F.).

Atskatoties uz padarīto, gribam uzteikt – SKATĪTĀJUS – pat saulainās sacensību dienās nav tik daudz skatītāju, bet šoreiz, ar lietussargiem rokās, neatlaidīgi vēroja sportistus; varbūt par daudzajiem skatītājiem varam teikt paldies informatīvajam atbalstītājam KURZEMES RADIO; prieks par centīgo TIESNEŠU (R. Gudrais ar komandu) un MEDIĶU (VC4) komandu darbu, mediķu profesionalitāti bija iespēja novērtēt tikai “no malas”, jo – kādi atbrauca, tādi aizbrauca(bet mēs lepni, ka traumas sportisti neguva); neiztrūkstošo tandēmu – superīgāko motokrosa komentētāju ĒRIKU jeb Fodžu un apskaņošanas meistaru MĀRTIŅU un visu klātesošo vārdā PALDIES z/s Priednieki un Jānim par  vēderpriekiem.

PALDIES mūsu atbalstītājiem – Talsu novada pašvaldībai; Kasparam un Gediminam Lubiņiem(SIA Voka) – ja vajag, tad vajag; SIA Talsu melioratoram un Edvīnam. Sportistiem lielu prieku sagādāja atbalstītāju sarūpētās balvas – PALDIES – SIA Betona Profs un Raivim, STOKKER un Harijam, Inter Motors un Marekam, SIA Voka un Kasparam.

Saistītās ziņas