Apmeklēsim pasākumu, kurā uzzināsim vairāk par finanšu pratību un smelsimies iedvesmu no sabiedrībā pazīstamiem cilvēkiem!

Aicinām piedalīties interesantā pasākumā, lai uzzinātu vairāk par finanšu pratību un smeltos iedvesmu no Intara Busuļa, Zanes Eniņas un Ivo Irbes!

Iedvesmas lekcijās Talsos iedzīvotāji aicināti uzzināt sabiedrībā pazīstamu cilvēku padomus veiksmīgai finanšu plānošanai, tāpat varēs piedalieties ekspertu diskusijā par nepieciešamajām finanšu pratības uzlabošanas izglītības aktivitātēm, kā arī satikt ceļojošo krājkasi “Gudrīti”, lai noskaidrotu paši savu finanšu pratības līmeni.

Pasākuma atklāšana 15. martā būs Talsu novada pašvaldības administratīvajā centrā (Kareivju ielā 7), Lielajā zālē, kur 12.00 sāksies iedvesmas lekcija.

Iedvesmas lekcijā mūziķis Intars Busulis, pasaules apceļotāja Zane Eniņa (www.mugursoma.lv) un sporta speciālists Ivo Irbe dalīsies ar savu pieredzi svarīgu mērķu sasniegšanā, plānojot finanses. Uz atklāšanu un Iedvesmas lekciju aicinām ikvienu iedzīvotāju. Pieteikšanās: http://ej.uz/Talsi_Iedvesma

 No 12.00 līdz 15.00 krājkases “Gudrītes” ceļojums pa Talsiem.

Meklējiet “Gudrīti” pilsētā, dodiet viņai savus padomus un uzziniet Talsu novada domes priekšsēdētāja un citu Finanšu pratības partneru atziņas par finansēm viņu dzīvē.

Finansu gudrīte

14.00 Ekspertu diskusija “Ko darīt, lai uzlabotu iedzīvotāju finanšu pratību Talsos”

Uz kopīgu diskusiju FKTK (Finanšu kapitāla un tirgus komisija) aicina Talsu novada pārstāvjus un finanšu pratības veicināšanas ekspertus no dažādām organizācijām. Uzklausīsim, kādas ir novada iedzīvotāju vajadzības pēc finanšu pratības informācijas un vienosimies, kā veicināt vietējo iedzīvotāju finanšu pratības izaugsmi. Piedalīsies arī Talsu novada domes priekšsēdētājs Aivars Lācarus. Pieteikšanās: http://ej.uz/Talsi_Diskusija

 Pasākumi notiek 4. Finanšu izglītības nedēļas 2016 (FIN 2016) ietvaros.

 

Pieteikties

Saistītās ziņas