Sporta centra aktivitātes bērniem

26.novembrī Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrā norisinājās sporta diena VFS grupas bērniem kopā ar vecākiem “Brīnumu gaidot”.

26.novembrī Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrā norisinājās sporta diena VFS grupas bērniem kopā ar vecākiem “Brīnumu gaidot”. Trenere Natālija Joničenko bija sagatavojusi interesantas sporta spēļu stacijas: Slēpošana, Cietoksnis, Puzle un Mīklas. Slēpošanā vecāki ar bērniem, ar pilnu “ekipējumu” brauca apkārt “kalnam”. Cietokšņa stacijā bija jāuzceļ cietoksnis, kuru ar krāsainām “sniega” pikām jāsagāž. Puzlē vajadzēja veikt atspoles skrējienu, katru reizi atnesot pa vienam puzles gabaliņam, bet pārējie ģimenes locekļi no atnestiem klucīšiem salika ziemas ainavu. Mīklas bija izveidotas tā, ka katra komanda izlozēja vienu mīklu, bet pēc atminējuma bērnam vajadzēja skriet un sameklēt atminējuma attēlu. Ja pirmoreiz neizdevās atrast īsto attēlu, bija jāskrien vēlreiz. Pasākuma noslēgumā bērni ar vecākiem spēlēja ziemas rotaļas. Visi dalībnieki labi orientējās uzdevumos un jautri pavadīja laiku.

Visiem bērniem Sporta centra vadītājs Roberts Grīnvalds pasniedza saldos Adventes kalendārus un diplomus par piedalīšanos. Savukārt 1., 2., un divi 3.vietas ieguvēji saņēma medaļas un balvas. Paldies aktīvajām Everitas, Martas, Evas, Ričarda, Amandas, Sanda un Enijas ģimenēm par atsaucību pasākumā. Paldies Stendes pamatskolas florbolistēm par palīdzību tiesāšanā.

Aina Cebure

Sporta centra administratore

Saistītās ziņas