Stendes seniori piedalās sacensībās

20. februārī Talsu novada sociālā dienesta Dienas centrs, sadarbībā ar Laucienes Sporta centru, organizēja “Ziemas sporta dienu” senioriem – interesentiem no visa novada. Šajā sporta pasākumā, pateicoties Intas Bergmanes iniciatīvai un organizatores dotībām, piedalījās arī 6 seniori no Stendes: Vladimirs Orehovs, Daina Stepaņenko, Viktors Romaško, Ārija Rozentāle, Inta Bergmane un Ilze Šteinberga.

Stendenieki  piedalījās visās disciplīnās: frīsbija metienos mērķī, boulingā, basketbola metienos, šautriņu mešanā mērķī, golfā un veiklības stafetē, tā kopvērtējumā ierindojoties 7.vietā deviņu komandu konkurencē. Vislabāk veicās Ilzei Šteinbergai šautriņu mešanā – 1.vieta godam izcīnīta individuālajās sacensībās.

Stendes seniori nolēmuši turpmāk gan trenēties, gan piedalīties arī “Pavasara sporta dienā”, kā arī vasarā Sporta un atpūtas pasākumā Talsu novada senioriem ar kaimiņu novadu senioru piedalīšanos.

Cerams, ka viņiem radīsies sekotāji. Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrs gaida seniorus, kas nolēmuši aktīvi pavadīt brīvo laiku sportojot otrdienās un ceturtdienās no plkst. 16:00 – 18:00.

Vēlēsim visiem panākumus un atbalstīsim senioru sportu!

Saistītās ziņas