Stendes sporta centra pavasara mini turnīrs florbolā 3:3 skolēniem

Jau otro gadu pēc kārtas Stendes sporta centrs, sadarbībā ar Talsu novada sporta skolu un zemnieku saimniecību „Kalnjēči”, rīko florbola turnīru pavasara brīvlaikā Stendes skolēniem.

Interesi izrādīja 24 bērni, galveno kārt, kuri trenējas florbolā. Šogad komandas noteicām izlozes veidā, kas ļāva izveidot pilnīgi neprognozējamas komandas pēc stipruma un pēc sastāva. Kopā spēlēja jaunākā un vecākā grupa, zēni un meitenes. Sacensības notika divās apakšgrupās pa 3 komandām. Apakšgrupu uzvarētāji sacentās par godalgotām vietām.

Pirmo vietu izcīnīja komanda „Karstie suņi” ( P. Roze, E. Pētersons, M. Jansons, A. Kreps). Otrajā vietā ierindojās komanda „Gangsteromas”(V. Niedrājs. E. Pīpe, V. Sproģis, K. Abakumova). Trešajā vietā komanda „Polis”( M. Leimanis, E. Bērziņš, L. Rozenfelde, R. Abakumovs). Ceturtajā vietā komanda „Nigas”(D. Irbe, E. Birgere, E. Voronovs, A. Frīdenbergs). Piektajā vietā komanda „Supermeņi” ( R. Zagorskis, E. Mahts, R. Niedrājs, K. Kristberga). Sestajā vietā komanda „Exel” ( K. Andersone, M. Taimiņš, A. Jansone, M. Šīmane).

Vēl brīvlaikā bērniem tika piedāvāta iespēja treniņos apgūt badmintona elementus, kā arī braucām uz Talsu slidotavu mācīties slidot. Paldies Talsu novada sporta skolai par sagādāto transportu un z/s „Kalnjēči” par sarūpētām medaļām un balvām!

florbola trenere N. Joničenko

 

Saistītās ziņas