Talsu novada pašvaldības apbalvojumu pasniegšana pārcelta uz nākamā gada 4. maiju

Līdz ar ārkārtējās situācijas iestāšanos no 9. novembra līdz 6. decembrim, Talsu novadā ir atcelti visi iepriekš plānotie Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai veltītie pasākumi. Tostarp arī Talsu novada pašvaldības apbalvojumu – “Talsu novada Izcilības balva”, “Talsu novada Atzinības balva” un “Talsu novada Goda balva” – pasniegšana.

Talsu novada pašvaldības augstāko apbalvojumu – “Talsu novada Izcilības balva” un “Talsu novada Atzinības balva” – pasniegšana bija paredzēta 18. novembrī Talsu novada pašvaldības administratīvajā centrā. Savukārt “Talsu novada Goda balvu” pasniegšana bija plānota Talsu novada pilsētās un pagastos jau no 14. novembra.

Svinīgā apbalvojumu pasniegšana ir pārcelta uz nākamā gada 4. maiju, kad Talsu novadā atzīmēsim Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienu. Tā godināsim mūsu novada cilvēkus, kuriem par nozīmīgu ieguldījumu vietējā sabiedrībā un novada vārda daudzināšanu Latvijā un ārpus tās robežām piešķirti apbalvojumi.

Tā kā ārkārtējās situācijas laikā atcelti visi kultūras pasākumi, tad nenotiks arī Talsos paredzētā multimediālā pastaiga “Talsi (at)spīd Latvijā”. Tomēr aicināsim svētku izjūtas pilsētā piedzīvot tāpat – dodoties pirmssvētku un pēcsvētku pastaigās un izbaudot izrotātos Talsus.

Inita Fedko

Saistītās ziņas