Veselības nedēļas pasākumi Stendē

No 17. līdz 23. septembrim notika Eiropas veselības nedēļa. Latvija šajā kampaņā piedalās jau trešo gadu, un tās dalībnieku skaits ar katru gadu pieaug. Arī Stendes sporta un brīvā laika pavadīšanas centrā šajā laikā notika sportiskas aktivitātes gan 1.- 4.klašu florbolistiem, gan 5. – 9.klašu florbolistēm, gan vispārējās fiziskās sagatavotības bērnu grupai, kuri apmeklē pirmsskolas izglītības iestādes.

21. septembrī Florbola sekcijas treniņu laikā brīvā dabā skolēni skrēja krosu un izpildīja dažādus vingrojumus. Arī sporta zālē turpinājās fiziskās aktivitātes, kuras nosaucām par “stacijām”, kur katrā no tām bija atšķirīgi vingrojumi. Pirmsskolas izglītības iestāžu bērni sportoja kopā ar saviem vecākiem, kas izraisīja prieku bērnos un uzlaboja sportiskās prasmes un iemaņas arī viņu vecākiem.

Veselības nedēļas pasākumos skolēni visi kopā izpildīja 522 vēdera preses, piepumpējās 294 reizes un noskrēja 10,5 km.

Savukārt mazie sportisti kopā ar vecākiem pieveica šķēršļu joslu 8,16 km garumā, 491 reizi izpildīja pietupienus , 532 reizes piepumpējās, 533 reizes izpildīja vēdera preses un veica 1738 palēcienus.

Visus pasākumus plānoja un vadīja Talsu sporta skolas florbola trenere Stendē Natālija Joničenko, kura visiem bērniem bija sarūpējusi konfektes.

Nodarbosimies ar sportu ikdienā un nezaudēsim vēlmi būt kustībā! Būsim veseli!

 

 

 

Saistītās ziņas

Latvijas kauss Cross country

Dāvis Ciršs: “sajūtas ļoti labas, jo īpaši tāpēc, ka veiksmīgi iesākusies sezona” Aizvadītajā nedēļas nogalē, 26. jūnijā, Talsu novadā, Stendē, Ste...

Cross country posms

1. Absolūti ātrākais solo klasēs Nerimantas Jučius (LT) 2. Uz pjedestāla Veterāni 50 + 1.vietā MK Stende pārstāvis Ivars Miķelsons. 3. Kvadru klasē ...